Cisza dla klimatu – siedzenie uliczne

Zapraszamy na trzecie siedzenie uliczne w sprawie klimatu. Jak zawsze, siedzimy w pierwszy dzień nowej pory roku. Nic specjalnego nie musisz zrobić – wystarczy, że przyjdziesz i przyniesiesz ze sobą coś, na czym możesz usiąść. A potem po prostu usiądź na tym czymś i posiedź z nami.

Zbieramy się 21 marca o 11:00 na zbiegu ul. Matejki i Al. Ujazdowskich w Warszawie. Rozkładamy maty, ustawiamy dzwon, wieszamy plansze informacyjne i baner. O 11:30 zaczynamy rundę, o 12:00 kończymy. W międzyczasie dzieje się to, co zwykle w trakcie medytacji.

Wydarzenie organizuje z nami Sangha Uśmiech Buddy.

Jeśli chcecie brać czynny udział w organizacji tego lub kolejnych siedzeń, odezwijcie się jak najszybciej do Przemka Radwańskiego (tel. +48 600 411 143, przemko.radwanski@gmail.com), który poinformuje Was, jak możecie uczestniczyć jako grupa lub indywidualnie.

Prosimy, byście przynieśli coś do siedzenia. Postaramy się zapewnić maty i poduszki, ale może ich nie wystarczyć dla wszystkich. Gdyby padało, nie będziemy mogli rozkładać naszych bawełnianych mat i wypełnionych łuską gryczaną poduszek, bo nie mamy ich jak wysuszyć.

Info na fejsie: https://www.facebook.com/events/2657873764322272/

Strona całego przedsięwzięcia: www.ciszadlaklimatu.pl.