Wiosenne sessin

Zapraszamy Was serdecznie na pięciodniowe wiosenne seshin, które odbędzie się w Warszawie w naszej Świątyni na ul. Krasnowolskiej 3a. Po udanym Rohatsu będzie to kolejna okazja wspólnej dłuższej praktyki miejskiej i wspierania ośrodka.

Zaczynamy w sobotę 24 marca o godzinie 13, a kończymy w środę 28 marca też o 13. Rozpoczynamy i kończymy nieformalnym obiadem, ponieważ niektórzy z nas przybywają z daleka i chcemy, aby była chwila na spotkanie i krótką rozmowę. Szczegółowy plan Wiosennego Seshin można pobrać tutaj.

Sessin poprowadzi Roshi Mikołaj Uji wraz z Anią Mills.

Na miejscu można nocować, ale zapraszamy też tych z Was, którzy mogą przyjechać tylko na część dnia. Do dyspozycji będziemy mieli materace wojskowe oraz parę (niewiele) łóżek. Trzeba przywieźć własny śpiwór lub pościel.

Tych z Was, którzy potrzebują wprowadzenia do medytacji, zapraszamy na instrukcję do zazen, którą 20 marca w warszawskim zendo poprowadzi Kuun. Jeśli potrzebujecie instrukcji do orioki (formalnego posiłku), informujcie o tym przy zapisie, a postaramy się zorganizować spotkanie temu poświęcone (im wcześniej powiecie, tym lepiej).

Zapisy telefonicznie lub mailowo u Magdy Kotyzy tel. 511 847 471 email: magiakot@o2.pl

Wpłaty na konto 51 2130 0004 2001 0568 2737 0003. Zaznaczcie, proszę, w tytule wpłaty, że dotyczy ona Wiosennego Sessin.

Szczegółowe informacje dot. cen i warunków – w załączonym Liściu Sanghowym (do pobrania tutaj).

Zapraszam serdecznie w imieniu warszawskiego zarządu,

Ania Mills

załącznik: Liść Sanghowy – przedwiośnie 2018